+380443314029, +380676483293

Солодкий букет (світ-дизайн)

Солодкий букет (світ-дизайн)

Світ-дизайн (від англ. sweet – солодкий, солодощі) – складання композицій із кондитерських виробів, зокрема із цукерок. Оригінальні букети та композиції із цукерок ви можете подарувати на будь-яке свято. Розмір та тематика композицій може бути різноманітними. Також можна «погратися» і з формою. Цей букет можна готувати заздалегіть. Наприклад, солодкий весняний букет із крокусів. У кожній квітці схована цукерочка. Також у композицію можна додати іграшку, сувенір, прикрасу. Цукерки вибирайте у окремій упаковці, жовтого чи оранжевого кольорів (як серединки квітки). Зручніше буде працювати з цукерками у формі пірамідки (типу «Трюфель»).

Підготуйте такі матеріали: цукерки; дерев’яні шпажки або проволока; зелений та фіолетовий (білий та жовтий) флористичний гофрований папір (продається у квіткових магазинах. На відміну від просто гофрованого паперу цей гарно тримає форму і більш цупкий); двосторонній скотч; тейп-стрічка; нитка; штучне листя, гілочки, стрічки для декору (фото 1). Інструменти: ножиці, лінійка. 


Для виготовлення пелюсток, наріжте папір на смужки завширшки 4 см вздовж гофрування. Кожну із сму-жок завждовжки 50 см (стандартна довжина рулона), розріжте на три частини (фото 2).


У кожної смужки знайдіть серединку і трішки із зміщенням від центра перекрутіть смужку приблизно на один повний оборот. Складіть смужку навпіл у місці скручування, водночас пальцями продавлююючи папір, щоб гофра вигнулася у формі пелюстки (фото 3). Таких пелюсток потрібно 3 для кожної квітки.


Далі візьміть дерев’яну шпажку. На тупий кінець намотайте невеликий шматочок двостороннього скотча. Це для того, щоб цукерка краще трималася на шпажці (фото 4).


Візьміть цукерку. Розсуньте хвостик обгортки або плівки і укладіть шпажку по центру цукерки (фото 5).

Закрутіть хвостик обгортки або плівки навколо шпажки (фото 6).

Щоб обгортка не розмотувалася, а пелюстки не розсипалися під час скріплення, обгорніть основу двостороннім скотчем (фото 7).


З трьох пелюсток сформуйте чашечку крокуса. Для міцності кожну пелюстку примотуйте ще й ниткою, інакше квітка розсипеться у руках (фото 8).


Квітка готова (фото 9).

Обмотайте шпажку тейп-стрічкою, яка імітує справ-жню ніжку крокуса (фото 10).


Зробіть листя. Для цього наріжте зелений папір на смужки вздовж гофрування по 2,5 см. Кожну із смужок розріжте на три частини. Отримаєте необхідний розмір для листя. Зі смужок виріжте листя (фото 11).


Тейп-стрічкою прикріпіть листя до квітки (фото 12).


Таких квіток зробіть 5 штук. Додайте у букет штучне листя, гілочки та сформуйте композицію на свій смак. Ці квітки можна використати і у інших букетах або як прикрасу для подарунків.
Творіть, даруйте та будьте щасливі!