+380443314029, +380676483293

Угода користувача

Дана угода (далі "Угода") укладається між Інтернет-магазином "Жасмин", розташованим в мережі Інтернет за адресою https://jasm.com.ua (далі "Інтернет-магазин" або "Сайт") і користувачем послуги Інтернет-магазина (далі "Покупець"), і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Терміни та їх визначення

Веб-сайт – http://jasm.com.ua.

Відвідувач Веб-сайту – особа, яка відвідує Веб-сайт без мети розміщення Замовлення.

Замовлення – рішення Покупця придбати Товар шляхом належного оформлення запиту Покупця на придбання і доставку за вказаною адресою, обраних на Веб-сайті товарів.

Інтернет-магазин – веб-сайт Продавця, призначений для здійснення роздрібної купівлі-продажу товарів необмеженому колу осіб, шляхом укладення договору публічної оферти купівлі-продажу товарів згідно із запропонованим Продавцем описом товарів, розміщеним на веб-сайті Продавця, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з товаром.

Істотний недолік Товару – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника, після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

Користувач – юридична або фізична особа, або фізична особа-підприємець відвідувач Веб-сайту, що має на меті розміщення Замовлення на Веб-сайті та приймає умови цього Договору.

Недолік - будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем).

Особистий кабінет – персональний розділ Покупця на Веб-сайті Продавця, доступ до якого здійснюється за допомогою створеного Покупцем логіну та паролю, в якому відображені його персональні дані та перелік Замовлень.

Покупець – Користувач, який розмістив Замовлення на Веб-сайті.

Продавець – Фізична особа-підприємець НІКОЛАЙЧУК ІРИНА ГНАТІВНА, що внесений Черкаською міською радою до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 23.05.2011 р.

Персональні дані – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

Товар – предмети, представлені в Інтернет-магазині Продавця, розміщені у певному співвідношенні за видами, моделями, розмірами, кольорами або іншими ознаками (асортимент), які можуть супроводжуватися його зображенням (фото).

2. Основні положення

2.1. Угода укладається між Інтернет-магазином та Покупцем під час оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

2.2. До відносин між Інтернет-магазином та Покупцем застосовуються положення ДК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

2.3. Дана Угода, а також інформація про товар, наведені на Сайті, є запрошенням робити пропозиції про укладення договору купівлі-продажу шляхом оформлення замовлення, і не є публічною офертою.

2.4. Покупцем (замовником) може бути як фізична або юридична особа, здатна оплатити і прийняти замовлений нею товар в порядку та на умовах, встановленим цією Угодою, на території України.

2.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди. Такі зміни будуть вступати в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

2.6. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

3. Інформація про товар

3.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

3.2. Товар може відрізнятися від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

3.3. Кожен фото-зразок товару супроводжується текстовою інформацією: ціною та описом товару.

3.4. На прохання Покупця Інтернет-магазин може надати іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

4. Порядок придбання товару

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості в межах наявності на складі, або зробити замовлення під заказ з передоплатою.

4.2. Замовлення може бути оформлено Покупцем самостійно на Сайті або зроблене по телефону. Замовляючи товар по телефону, покупець бере на себе ризики помилок в контактних даних Покупця і в асортименті або кількості товару в замовленні.

4.3. Після оформлення замовлення Інтернет-магазин зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для підтвердження замовлення.

4.4. При відсутності товару на складі представник Інтернет-магазину зобов'язаний довести це до відома Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

4.5. Покупець має право зробити попереднє замовлення на відсутній на складі товар шляхом внесення передоплати в порядку, обумовленому Інтернет-магазином. При замовленні з передоплатою товару замовлення оброблятимуться лише після внесення передоплати.

4.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі "Доставка і оплата".

5.2. Товар оплачується тільки в національній валюті України (гривні).

5.3. При не надходження коштів, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Доставка і приймання-передавання товару

6.1. Способи доставки товару вказані на Сайті в розділі "Доставка і оплата".

6.2. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині здійснюється тільки в межах території України.

6.3. Витрати за доставку замовлених товарів несе Покупець, якщо інше прямо не вказано в спеціальній пропозиції Інтернет-магазину.

6.4. Відправлення та доставка замовленого товару здійснюється в обумовлені з Покупцем терміни.

6.5. Покупець зобов'язаний при отриманні Товару переконатися в цілісності і комплектності товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження або неповної комплектації товару - зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

7. Конфеденційність особистих даних

7.1. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на Сайті. Сайт залишає за собою право використовувати цю інформацію в своїх рекламних цілях.

8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.