+380443314029, +380676483293

Повернення товару та грошей

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром. Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню за Законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням.

Згідно закону «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути або обміняти товар упродовж 14 днів з моменту покупки за допомогою служби доставки за умови, що товар не експлуатувався та не набув змін:

1. Товар не повинен бути пошкодженим, без сколів чи подряпин.

2. Без слідів потрапляння рідини у виріб чи упаковку.

3. Повинен бути збережений його товарний вигляд.

4. Товар в повній комплектації та оригінальній упаковці (при наявності такої).

5. В наявності повинні бути всі документи на товар (інструкція з використання, гарантійний талон та товарний чек, якщо ці документи повинні бути).

Згідно законодавства забороняється повертати товари особистої гігієни (плойки, фени, тримери, депілятори, електробритви, масажні щітки та інші товари, призначені для особистої гігієни).

Обов’язково повинен бути збережений розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром.

Процедура переказу коштів покупцеві при поверненні товару

Умови на яких здійснює повернення коштів покупцеві: термін з дати покупки товару не більший ніж 14 днів або товар було продано неукомплектованим.

Способи повернення коштів – зарахування коштів на банківську карту, безготівковий переказ.